Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Okazje Info

Lista produktów producenta: Fox

Od przeszło ćwierćwiecia kalifornijska firma Fox Racing Shox zajmuje się projektowaniem, testowaniem oraz produkcją najlepszych na świecie elementów tłumiących i amortyzatorów do pojazdów sportowych.


Od przeszło ćwierćwiecia kalifornijska firma Fox Racing Shox zajmuje się projektowaniem, testowaniem oraz produkcją najlepszych na świecie elementów tłumiących i amortyzatorów do pojazdów sportowych. Zdaniem ekspertów, FOX także w sezonie 2010 będzie w stanie rozbudować swoją przewagę nad konkurencją i pozostanie bezsprzecznym liderem w dziedzinie amortyzacji rowerowej. Potwierdzają to liczne wygrane testy w zachodnich magazynach rowerowych oraz fakt, że amortyzatory FOX'a coraz bardziej dominują czołowe pozycje na arenie wyczynowego MTB.
Do największych nowości na sezon 2010 należy przede wszystkim wprowadzenie nowego tłumika typu FIT w amortyzatorach przednich. Jego zastosowanie pozwala na znaczne poprawienie czułości pracy poprzez zredukowanie masy amortyzowanej.
Bez zmian pozostaną natomiast bezkonkurencyjna jakość działania, wysoka sztywność, ekstremalna żywotność oraz w dalszym ciągu niedościgniona kultura teczniczna.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów